FoRuMoTiOn.ToP-TaLk.NeT

Mire se Erdhe,ju faleminderit qe e vizitoni kete forum.
 
ForumPortaliCalendarPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qfar ushqimi dhe pije preferoni ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
xonny13

avatar

Numri i postimeve : 227
Registration date : 02/01/2009

MesazhTitulli: Qfar ushqimi dhe pije preferoni ?   Fri Jan 02, 2009 4:07 pm

un per vetii

USHQIM: PIZZA (dihet)
PIJE:RED RAIN and COCA COLA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Qfar ushqimi dhe pije preferoni ?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FoRuMoTiOn.ToP-TaLk.NeT  :: Bisedë e Lirë-
Kërce tek: